Gerçeklemesi Olağan Hikaye(Bizim Hikayemiz)


Birbirine aşık iki kişinin mutlu sona yürümesinin hikayesi bu diziler.

Bundan tam 4 yıl önce iki ayrı kişi olarak gittikleri otelde tanışırlar. Tatil için değil çalışan iki işçi olarak orada bulunurlar. Gel zaman git gel bir gün yolları kesişip tanışırlar. Önlerinde sarp dağlar engebeli virajları çok olan bir hikayede hepsinin üstesinde bir şekilde gelmek zorundadırlar ve gelirler. Tabi ki yazmak kadar kolay olmaz bu durum.
İlk engelleri mesaflerdir, aynı otelde çalışmalarına rağmen ayrı iki şehirde yaşamaktadırlar. Özlemlerle dolu yollarla mücadele etmek zorunda kaldılar kimi zaman özlemden tükenme noktalarına geldilerse de vazgeçmediler. Kolay değil tam tamına 3 yıl mesafelerle boğuştular. Yeri geldi kavga ettiler yeri geldi ağlayıp isyan ettiler ama hiçbir zaman ayrılık kelimesini dahi kullanmadılar. Öyle ki onlar için bu aşk 3 harften çok daha öte bir şeydi ve birbirlerine olan sevgileri çok büyüktü. Mesafeler bittikten sonra hayat mücadelesi başladı. Çocuk iş bulmak zorundaydı çünkü babası başka türlü kabul etmiyordu. Çocuk bir şekilde güzel bir iş buldu ama yine bir sorun daha önlerinde vardı… Daha önce de dediğim gibi ayrı şehirlerdeydiler ve annesi buna müsaade etmiyordu biricik tek kızını uzaklara göndermek istemiyordu. Ama aşkın önünde ne, kim durabilir ki ? bir şekilde annesini de ikna etti iki aşık. Sonrasında tüm sorunlar halloldu ve bu iki aşık iş için para kazanmak için gittikleri yerden büyük bir ikramiye kazanıp döndüler. Onun adı da AŞK. Şimdi onlara ne mi oldu, ne mi yapıyorlar; Evlerinde 1 yaşında ki çocuklarınla mutlu mesut aşk ile yaşıyorlar… 
2 yorum

Çocukları kız mi erkek mi acaba adını ne koydular.Bence böyle aşkla yaşayan bir baba ve anne çocuklarına da ancak aşk kadar bağlı ve tutkulu bir işim koymuşlardır.

Yanıtla

İlla ki çok güzel bir isim vermişlerdir.

Yanıtla