Kalp Üşümesi


Arıyorum yokluğunu her gece. Yanımda bir el omzumda bir baş eksik. Üşüyorum, sen yerine yorganlara sarılıyorum ama olmuyor! Bedenin üşümesi değil ki bu kalbin üşümesi. Etki etmiyor ne yorgan ne battaniye...
Arıyorum yokluğunu her sabah. Yanağımda bir öpücük elimde bir el eksik. Gün aymıyor sanki bana sadece gece ile gündüz yer değiştiriyor hepsi bu. Kahvaltılarım çok tatsız ne cayın bir tadı var ne ekmeğin. Afiyet oluyor mu bilmiyorum ama sensiz oluyor! 
Arıyorum yokluğunu bir çift görünce. Yanıma bakıyorum sen yoksun elime bakıyorum ellerim bomboş.

Kıskanıyorum onları senin olmadığın her saniye için kıskanıyorum ama elimden bir şey gelmiyor! 
Arıyorum yokluğunu her an her saniye. Sensiz olmak seni görememek nasıl koyuyor bir bilsen. Geçmişle yaşayıp duruyorum. Hayallerle avutuyorum kendimi. Anılarla ayakta duruyorum.
Yanlış anlama sakın şikayet değil bu sadece sensizlik hepsi bu. Sensiz gecen her gün için her çiften, her sabahtan, her geceden, her ekmekten, her çaydan alacağım var benim! Seninle sonsuzluğa adım attığım günden itibaren alacaklarımı alıcam her şeyden. Güzel günler yakın sabrediyorum. Kalbimdeki senle, anılarımdaki senle, hayallerimdeki senle. Sonunda zafer benim olacak biliyorum! İşte o gün ellerimi iki yana açıp seni sarıp sarmalayıp tüm dünyaya işte basardım diye bağıracağım! 
Seni çok seviyorum özlemlerin en yücesi seni çok seviyorum hayallerin en mükemmeli, seni çok seviyorum kalbimin tek sahibi...